MultiOne 2.3 EFI


Rádi Vám poradíme dle Vašich konkrétních požadavků. Napište nám přes poptávkový formulář a my pro Vás vybereme nejideálnější řešení.
Uvedená cena je za 1 den. Pro rezervaci a informace volejte +420 601 520 501 nebo pište na e-mail servis@amby.cz.
Cena
0 Kč s DPH

Kód produktu
MULTIONE-2,3-EFI

Nakladač MultiOne řady 2 je nejmenší kloubový nakladač z nabízených strojů.

Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé má svůj vlastní hydromotor), je vybaven hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný dvouválcovým benzinovým motorem Kohler. Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením.

Model 2.3
Model 2,3, díky malému poloměru otáčení a svým rozměrům 105 cm šířky, 219 cm délka, 196cm výšky a váze pouhých 710 kg je vhodný pro práci na chodnících , údržba prostranství, zahrad atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Různé druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokoklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, půdní vrták, lopata , stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Technické parametry:

MultiOne 2.3
Zdvihová síla: 560 kg
Motoru: Kohler EFi 26,5 HP
Max. rychlost: 15 km/h
Tlačná síla: 770 kgf
Průtok: 42 l /min
Výška zdvihu: 1,6 m
Hmotnost: 710 kg
Výška: 1958 mm
Šířka: 1047 mm
Délka: 2187 mm