MultiOne 4


Rádi Vám poradíme dle Vašich konkrétních požadavků. Zavolejte nám na tel. 725 866 088 nebo napište přes poptávkový formulář a my pro Vás vybereme nejideálnější řešení.
Uvedená cena je za 1 den. Pro rezervaci a informace volejte +420 601 520 501 nebo pište na e-mail servis@amby.cz.
Cena
0 Kč s DPH

Kód produktu
MULTIONE-4

Nakladač MultiOne řady 4 je nejmenší kloubový model vybavený teleskopickým výložníkem.

Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé má svůj vlastní hydromotor) vybavenou hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem KUBOTA.

Model 4.2 K
Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem, v základní výbavě s jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením. Model 4.2 má jako všechny modely Multione velice malý poloměr otáčení a díky svým rozměrům 98cm šířky, 239cm délky, 196cm výšky a váze pouhých 990 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Různé druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokoklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, půdní vrták, lopata , stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Technické parametry:

MultiOne 4.2 K
Zdvihová síla: 880 kg
Výkon motoru: 20 HP
Max. rychlost: 14 km/h
Tlačná síla: 900 kgf
Průtok: 36 l /min
Výška zdvihu: 2,75 m
Hmotnost: 990 kg
Výška: 1960 mm
Šířka: 980 mm
Délka: 2390 mm