MultiOne 8,5


Rádi Vám poradíme dle Vašich konkrétních požadavků. Zavolejte nám na tel. 725 866 088 nebo napište přes poptávkový formulář a my pro Vás vybereme nejideálnější řešení.
Uvedená cena je za 1 den. Pro rezervaci a informace volejte +420 601 520 501 nebo pište na e-mail servis@amby.cz.
Cena
0 Kč s DPH

Kód produktu
MULTIONE-8,5

Nakladač MultiOne řady 8.5 je kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje.

Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybaven systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zajistí smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím zamezí jeho poškození. V základní výbavě disponuje i děličem točivého momentu, který rozděluje kroutící moment na všechna čtyři kola. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem Kohler s turbodmychaldem.

Model 8.5S K

Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 8 prosklenou kabinou s topením!! Řada 8 má stejně jako všechny modely Multione malý poloměr otáčení a díky svým rozměrům 147 cm šířky, 301 cm délky, 213 cm výšky a váze pouhých 1790 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd.Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru. 

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Různé druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokoklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Technické parametry:
MultiOne 8.5S K
Zdvihová síla: 1640 kg
Motor: Kohler 57 HP
Max. rychlost: 26 km/h
Tlačná síla: 2190 kgf
Průtok: 83 l /min
Výška zdvihu: 3.2 m
Hmotnost: 1790 kg
Výška: 2130 mm
Šířka: 1470 mm
Délka: 3010 mm