Rádi Vám poradíme dle Vašich konkrétních požadavků. Zavolejte nám na tel. 725 866 088 nebo napište přes poptávkový formulář a my pro Vás vybereme nejideálnější řešení.
Uvedená cena je za 1 den. Pro rezervaci a informace volejte +420 601 520 501 nebo pište na e-mail servis@amby.cz.
Cena
0 Kč s DPH

Kód produktu
PALAX-X-AIM

X-AIM monitoruje průměr kulatiny a automaticky upravuje štípací klín do optimální výšky.

X-AIM umožňuje uživatelům plně se spustit na posun kulatiny z manipulačního stolu do štípacího procesoru palivového dřeva a řezání. X-Aim tedy umožňuje snadné použití a zvýšení efektivity výroby palivového dřeva. Štípání je automatizované a výsledkem je trvale kvalitní palivové dřevo i přes různé průměrné kulatiny.

Když se velikost kulatiny liší, uživatel se nemusí starat o nastavení výšky štípacího klínu, jelikož stroj měří nový průměr kulatiny před dalším řezáním a nastaví štípací klín do požadované výšky.

Uživatel může nastavit minimální tloušťku pro strom, pod kterým bude štípací klín automaticky zvednutý a malé kmeny budou rozděleny pouze na polovinu. To zvyšuje produktivitu a umožňuje efektivnější výrobu různého dřeva.

X-AIM lze nainstalovat pouze ve výrobě pro střední a velké automaty C1000.2, C900.2, C750.2 a D410.

X-AIM automaticky upraví štípací klín na optimální výšku uprostřed kulatiny.

Díky inteligenci X-AIM získá uživatel také data o produktivitě práce v reálném čase: dotykový enkodér rozlišuje zpracované m 3 , hodiny provozu, počet cyklů a ploch řezů.