MultiOne 6


Rádi Vám poradíme dle Vašich konkrétních požadavků. Zavolejte nám na tel. 725 866 088 nebo napište přes poptávkový formulář a my pro Vás vybereme nejideálnější řešení.
Uvedená cena je za 1 den. Pro rezervaci a informace volejte +420 601 520 501 nebo pište na e-mail servis@amby.cz.
Cena
0 Kč s DPH

Kód produktu
MULTIONE-6

Nakladač MultiOne řady 6 je kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. 

Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybaven systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zajistí smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím jeho poškození. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem Kubota.

MODEL 6.3+ K
Model s označením „+“ se vyznačuje větší tisknou silou. Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 6 prosklenou kabinou s topením. Řada 6 má jako všechny modely Multione velice malý poloměr otáčení a díky svým rozměrům 107cm šířky, 245cm délky, 202cm výšky a váze pouhých 1400 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru. Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Různé druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Technické parametry:

MultiOne 6.3+ K
Zdvihová síla: 1120 kg
Výkon motoru: 25 HP
Max. rychlost: 9 km/h
Tlačná síla: 1690 kgf
Průtok: 50 l /min
Výška zdvihu: 2,92 m
Hmotnost: 1400 kg
Výška: 2020 mm
Šířka: 1070 mm
Délka: 2445 mm